O mnie


Witajcie! 
Żywnością i żywieniem zajmuję się na co dzień. W pracy i w domu. I nie chodzi tylko o żywienie mojej rodziny :) 

Swoją wiedzą i doświadczeniem (doktorat w zakresie technologii żywności i żywienia na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW) dzielę się ze studentami, ale chciałabym przekazywać ją większej liczbie osób, zwłaszcza, że mnóstwo moich znajomych wciąż mnie pyta – jak zdrowo się odżywiać, a czego unikać. 

Ponieważ jestem mamą postanowiłam na moim blogu opisywać, jak zaszczepić u dzieci dobre nawyki żywieniowe oraz jak łatwo można w domu przygotowywać smaczne i zdrowe posiłki dla całej rodziny. 

Opisuję na blogu nowinki i ciekawostki żywnościowe, podaję też definicje, inspiracje, przepisy i porady kulinarne. Informuję o wydarzeniach i podróżach kulinarnych.

Tłumaczę też, jak zwrócić uwagę na najważniejsze informacje żywieniowe, bo nie każdy ma czas, by zgłębiać tę wiedzę. W natłoku wielu informacji trudno wybrać to, co dla Ciebie jest naprawdę dobre i zdrowe. Staram się w przystępny sposób przekazać Ci te informacje łącząc teorię z praktyką. 

Zwróć uwagę, że zdrowie i samopoczucie Twoje i Twojej rodziny w dużej mierze zależy od tego, co jecie. Nie warto jeść byle czego, poza tym jedzenie powinno sprawiać Ci przyjemność. Zapraszam do smakowania mojego bloga :)

                                                                                        Kasia Świąder